Beşiktaş'ta Umut Tahir Güneş: "Dusan Alimpijevic'i ben olduğu sürece kimse alamaz"

Beşiktaş'ta Umut Tahir Güneş: "Dusan Alimpijevic'i ben olduğu sürece kimse alamaz" Beşiktaş'ta Umut Tahir Güneş: "Dusan Alimpijevic'i ben olduğu sürece kimse alamaz"

Biz cezamızı aldık. İki tarafın da suçu vardır. Başarısını seviyor, kişiliğini seviyor. Onlar yaptıkça biz daha başarılı oluyoruz. Siz Beşiktaş'ın hocasına ısrarla tek taraflı linç girişimi sürdürüyorsanız biz büyük bir camiayız. Bunları iplemiyoruz biz. Kimse boşu boşuna kendini yormasın. İlk 3-4 sıra için mücadele ediyoruz. Göksenin'le keza öyle. Ama bunlar hiç gündeme getirilmiyor, bunlar hoş değil. Spor böyledir. Bu sezon bu olayları geride bırakıp hedeflerine odaklanacaklarını söyleyen yönetici Bu olayı kapatmak gerekiyor. Adam programına değerlendirdi. dedi. Beşiktaş EmlakJet'in Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, Dusan Alimpijevic'e verilen ceza ve Bursaspor maçında yaşanan olayları Radyospor'daki 6. Bunlar oluyor sahada arkadaşlar. Geçtiğimiz hafta Basketbol Süper Ligi'inde oynanan Bursaspor Info Yatırım maçında yaşananlar ve sonrasını değerlendiren Tahir Güneş Bursa şehri güzel bir şehirdir, Bursaspor'da o şehrin önemli bir takımıdır. İki tarafın da yaptığı olumsuz hareketler, karşılıklı bir diyalog var. Bu olayların bu kadar uzaması hoş bir şey değil. Biz belirli hedefleri olan bir takımız. Bu olayları artık uzatmanın gereği yok. Özellikle şu dönemde böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. O yüzden kimsenin bizi taşlamasına gerek yok. Beşiktaş camiası bu durumlara vereceği tepkileri iyi bilir. "BKT EuroCup'taki temsilcimiz Beşiktaş EmlakJet'in Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, Dusan Alimpijevic'e verilen ceza ve Bursaspor maçında yaşanan olayları değerlendirdi. Biz Muhsin'le (Yaşar) de tartıştık ettik ama dışarıda görüşüyoruz. Bursaspor'un belki kümede kalma savaşı var. Kulüp olarak idari olarak ben gönül cezasını da kestim hocaya, defalarca konuştuk. . dedi. Önümüzde 9-10 maç var artık lig daralmaya başladı. Ama tutup da karşı takım oyuncuları hiçbir şey yapmamış gibi lanse edilirse Beşiktaş camiası bunun cevabını verir. Benim de şekerim yükseliyor sahaya giriyorum. Oldu benim de; Bahçeşehir maçında oldu, Galatasaray maçında oldu. Bunlar yaşanırken; yok Dusan ne yaptı, yok oyuncular birliği ne söyledi. Benim de sinirlendiğim oluyor. Dusan Alimpijevic'e olan güvenine ve bağına vurgu yapan Güneş Dusan Alimpijevic'i ben getirdim. İnsanların gösterdiği tepkileri aldırış etmediklerine vutgu yapan Yönetim Kurulu Üyesi Bizi ateşleyecek bir şeyimiz yok. Sizlerin aracılığı ile rica ediyorum. Ben bizim Göksenin'le tartıştım Galatasaray maçında. Bizim yolumuz belli, hedeflerimiz var. Bunlar normal şeyler. Buradan sesleniyorum yeter! dedi. 3-4 gün sonra görüntülü konuştuk. Hocaya bir şey söylüyorum, maçtan atılıyorum. Ben bunları artık inanın önemsemiyorum. Ben Beşiktaş basketbol ailesi olarak herkesin kulağını tıkadım. Yakışıksız şeyler söyleniyor, bu durumu düzeltip kapatmak lazım. Bu şekilde olayların uzatılması, sosyal medyada uzatılması bana kalırsa artık provakasyon. Bunlar geldi geçti. Beşiktaş camiası da, Beşiktaş taraftarı da Dusan'ı seviyor. Ben bir hocayı, bir oyuncuyu sevmeyebilirim ama bunlar burada bitti. Biz maç maç gidiyoruz. Bunu bu kadar abartılı bir şekilde ve sosyal medyada lanse edilmesi, maçlar devam ettiği halde sürdürülmesi, farklı mecralarda siyaset boyutuna getirilmesi doğru bulmuyorum. Ben olduğum sürece Dusan'ı bu kulüpten kimse alamaz. Bursaspor ile yaşananların artık gündemde olmaması gerektiğini belirten Güneş Bizim üst taraftara vereceğimiz mücadele var, Bursaspor'un altta vereceği mücadele var. dedi. Biz zaten ateşliyiz. dedi. Beşiktaş'ın başarısına set çekmeye çalışılıyor. Orada bizim hocamızın da bir durumu da var, karşı tarafta ayaktaki iki oyuncunun oluşturduğu durum da var. Dusan Alimpijevic'i bu kulübe sokan da benim, onunla dostluğu ve hocalığı da yaşayan benim. Beşiktaş'ın üslubu bu değildir.

Beşiktaş'ta Umut Tahir Güneş: "Dusan Alimpijevic'i ben olduğu sürece kimse alamaz"

Adam programına değerlendirdi. Beşiktaş camiası da, Beşiktaş taraftarı da Dusan'ı seviyor. Biz belirli hedefleri olan bir takımız. "BKT EuroCup'taki temsilcimiz Beşiktaş EmlakJet'in Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, Dusan Alimpijevic'e verilen ceza ve Bursaspor maçında yaşanan olayları değerlendirdi. Bu olayları artık uzatmanın gereği yok. Bu şekilde olayların uzatılması, sosyal medyada uzatılması bana kalırsa artık provakasyon. Bunlar yaşanırken; yok Dusan ne yaptı, yok oyuncular birliği ne söyledi. Bunlar geldi geçti. Yakışıksız şeyler söyleniyor, bu durumu düzeltip kapatmak lazım. Hocaya bir şey söylüyorum, maçtan atılıyorum. Özellikle şu dönemde böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. . Biz cezamızı aldık. Ben olduğum sürece Dusan'ı bu kulüpten kimse alamaz. İnsanların gösterdiği tepkileri aldırış etmediklerine vutgu yapan Yönetim Kurulu Üyesi Bizi ateşleyecek bir şeyimiz yok. Orada bizim hocamızın da bir durumu da var, karşı tarafta ayaktaki iki oyuncunun oluşturduğu durum da var. Biz zaten ateşliyiz. Benim de şekerim yükseliyor sahaya giriyorum. Bursaspor'un belki kümede kalma savaşı var. Bursaspor ile yaşananların artık gündemde olmaması gerektiğini belirten Güneş Bizim üst taraftara vereceğimiz mücadele var, Bursaspor'un altta vereceği mücadele var. Geçtiğimiz hafta Basketbol Süper Ligi'inde oynanan Bursaspor Info Yatırım maçında yaşananlar ve sonrasını değerlendiren Tahir Güneş Bursa şehri güzel bir şehirdir, Bursaspor'da o şehrin önemli bir takımıdır. dedi. dedi. Spor böyledir. Bunlar oluyor sahada arkadaşlar. Oldu benim de; Bahçeşehir maçında oldu, Galatasaray maçında oldu. İki tarafın da yaptığı olumsuz hareketler, karşılıklı bir diyalog var. Bizim yolumuz belli, hedeflerimiz var. Dusan Alimpijevic'e olan güvenine ve bağına vurgu yapan Güneş Dusan Alimpijevic'i ben getirdim. Başarısını seviyor, kişiliğini seviyor. Beşiktaş EmlakJet'in Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, Dusan Alimpijevic'e verilen ceza ve Bursaspor maçında yaşanan olayları Radyospor'daki 6. İlk 3-4 sıra için mücadele ediyoruz. Buradan sesleniyorum yeter! dedi. Ben bir hocayı, bir oyuncuyu sevmeyebilirim ama bunlar burada bitti. Sizlerin aracılığı ile rica ediyorum. Dusan Alimpijevic'i bu kulübe sokan da benim, onunla dostluğu ve hocalığı da yaşayan benim. Ama bunlar hiç gündeme getirilmiyor, bunlar hoş değil. Önümüzde 9-10 maç var artık lig daralmaya başladı. Benim de sinirlendiğim oluyor. Beşiktaş'ın başarısına set çekmeye çalışılıyor. dedi. Onlar yaptıkça biz daha başarılı oluyoruz. Bu olayların bu kadar uzaması hoş bir şey değil. Ben bunları artık inanın önemsemiyorum. Kulüp olarak idari olarak ben gönül cezasını da kestim hocaya, defalarca konuştuk. Ben Beşiktaş basketbol ailesi olarak herkesin kulağını tıkadım. Göksenin'le keza öyle. Ama tutup da karşı takım oyuncuları hiçbir şey yapmamış gibi lanse edilirse Beşiktaş camiası bunun cevabını verir. Bunları iplemiyoruz biz. İki tarafın da suçu vardır. Beşiktaş camiası bu durumlara vereceği tepkileri iyi bilir. Bunlar normal şeyler. Bunu bu kadar abartılı bir şekilde ve sosyal medyada lanse edilmesi, maçlar devam ettiği halde sürdürülmesi, farklı mecralarda siyaset boyutuna getirilmesi doğru bulmuyorum. Biz Muhsin'le (Yaşar) de tartıştık ettik ama dışarıda görüşüyoruz. Kimse boşu boşuna kendini yormasın. Biz maç maç gidiyoruz. 3-4 gün sonra görüntülü konuştuk. dedi. Ben bizim Göksenin'le tartıştım Galatasaray maçında. Beşiktaş'ın üslubu bu değildir. Siz Beşiktaş'ın hocasına ısrarla tek taraflı linç girişimi sürdürüyorsanız biz büyük bir camiayız. O yüzden kimsenin bizi taşlamasına gerek yok. Bu sezon bu olayları geride bırakıp hedeflerine odaklanacaklarını söyleyen yönetici Bu olayı kapatmak gerekiyor.